Temná Hvězda ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviTemná Hvězda

Čtyři astronauti v hlubokém vesmíru likvidují planety nevhodné k osídlení v hvězdném systému. Mimo vychytralého ufona si musí doporučit s porouchaným počítačovým programem a chytrou bombou, která samo sebe míní za Pána Boha.
brV začátku své tvorby se režisér John Carpenter vydal do relativně blízké budoucnosti, čili do poloviny jednadvacátého století, kdy lidský partner započal osídlit celý široký vesmír. Dark Star je futuristická vesmírná parník vyzbrojená speciální mnou bombami určený mnou ke zničení planet nevhodných k osídlení člověkem. Jednoho dne se senzace, která má být vypuštěna na planetu porouchá, a její vyšší mysl se odmítne uvolnit od lodi. Hrozí, že zničí vesmírnou parník i s bizarní posádkou.(Cinemax)
Snímek Temná Hvězdička je volně ke stažení zdarmaTemná Hvězda online cz, Temná Hvězda online, Temná Hvězda celý film, Temná Hvězda film cz, Temná Hvězda download, Temná Hvězda český dabing, Temná Hvězda titulky, Temná Hvězda ke shlédnutí, Temná Hvězda trailer, Temná Hvězda kino, Temná Hvězda recenze, Temná Hvězda ke stažení