Teorie tygra

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviTeorie tygra

Veterinář Jan (Jiří Bartoška) už toho má poměrně. Poslední kapkou je konec života tchána, kterému taky došly síly a trpělivost. Babička (Iva Janžurová) totiž vždycky rozhodovala o jeho životě, stáří, a nazávěr i o tom, jak a kde bude pohřbený. Nerespektovala žádné jeho přání a touhu, v dobré víře, že ona samo vždycky a lépe než on ví, co je pro něj dobré a správné. A tak se k jeho neštěstí o něj starala dle své představy o jeho štěstí.nbsp;A Janovi začíná být jasné, že je na té samé cestě. Jeho Olga (Eliška Balzerová) se totiž řídí stejnou teorií malého dvorku a dlouhého biče a přesvědčením, že za štěstí svého muže je zodpovědná výhradně ona. Janovi dojde, že už tímto způsobem dál nechce, nebude, neumí. Přestože nula neudělá, skončí alias tchán. Jednoho dne jej napadne typ, jak se propustit a získat zpět vládu nad svým životem. Tato odboj je ale velmi netradiční. Už pouze tím, že prvotní inspirací mu byl jeden z jeho pacientů, papoušek s podezřením na Alzheimera. Jan se tak i díky němu vydává na cestu za naplněním toho, o čem se domnívá, že jsou jeho sny. A jelikož tato dráha nechce být snadná, stává se její součástí také stádo koz a postupem času i krav, psychiatrický ú manželství, cesta lodí na voru a existence na lodi.
br
brJanova dráha za svobodou ovlivní i životy jeho dětí a jejich partnerů. Dcera Olga (Táňa Vilhelmová) totiž převzala matčinu metodu, zatímco snacha Alena (Pavla Beretová) zatím dokázala tlaku rodové zvyklost vydržet a volí vlastní cestu, liberálnější, modernější, lidštější. Důsledky jsou pro jejich protějšky (Jiří Havelka a Jakub Kohák), v obou případech odpovídající.(CinemArt CZ)
Snímek Názor tygra je volně ke stažení zdarmaTeorie tygra online cz, Teorie tygra online, Teorie tygra celý film, Teorie tygra film cz, Teorie tygra download, Teorie tygra český dabing, Teorie tygra titulky, Teorie tygra ke shlédnutí, Teorie tygra trailer, Teorie tygra kino, Teorie tygra recenze, Teorie tygra ke stažení