The Doors ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviThe Doors

Léto 1965. Začínající básník Jim Morrison založí s hráčem na klávesové ná mechanismus Rayem Manzarkem, bubeníkem Johnem Densmorem a kytaristou Robbym Kriegerem hudební skupinu, kterou nazvou The Doors. Hrají po různých klubech v Los Angeles, až upoutají publicita producenta Paula Rotchilda.
Léto 1967. Doors mají velký ú fofr na koncertu v San Franciscu a dostávají se do populárního televizního pořadu Eda Sullivana, kde Morrison způsobí skandál, přestože odmítne cenzurovat jeden ze svých článků. Morrison se dostává do newyorského hédonistického prostředí, jemuž vévodí Andy Warhol. Má řadu přechodných známostí, což vede k častým hádkám s jeho dívkou Pamelou.
Léto 1968. Během koncertu v New Havenu je Morrison přistižen s jedenkrát ze svých milenek během sexuálním styku v zákulisí. Policejní sbor koncert rozpustí. Morrisonovo nadměrné pití a užívání drog vede k častým konfliktům s ostatní mnou členy skupiny. O léto postupem času vede koncert v Miami k Morrisonovu obvinění z veřejného pohoršování. Oddělení se rozpadá.
Léto 1971. Morrison odjíždí do Paříže. Ve věku pouhých 27 roků je nalezen v koupelně svého bytu mrtvý.The Doors online cz, The Doors online, The Doors celý film, The Doors film cz, The Doors download, The Doors český dabing, The Doors titulky, The Doors ke shlédnutí, The Doors trailer, The Doors kino, The Doors recenze, The Doors ke stažení