The Pacific (TV seriál)

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviThe Pacific (TV seriál)

8. prosince 1941, pouze 24 hodin po překvapivém útoku Japonska na námořní základnu v Pearl Harboru, vydal Sjezd formální vyhlášení války anti japonskému impériu. Napětí obklopen Japonskem a USA narůstalo po celé desetiletí, kdy Japonci rozšiřovali své dobyté území o značnou Díl území Číny a Jihovýchodní Asie. Bombardování Pearl Harboru vyústilo v oficiální vchod Spojených států do II. světové války, kterou již třetím rokem spojenci – Spojené království, Sovětský spolek, Čína, Kanada a Austrálie – vedli anti Japonsku, Německu a Itálii.
br
Armádní náborová místa se téměř skrze noc naplnila tisíci Američany, kteří se spěchali poznamenat si do armádních sil. Mnozí z nich si zvolili námořnictvo, jehož počty se v průběhu šesti měsíců následujících po útoku na Pearl Harbor navýšili více než třikrát.
br
Minisérie televizní zastávka HBO Band of Brothers ( Společenství neohrožených) sledovalo zkušenosti jedné posádky armádních výsadkářů na evropské bojové scéně. PACIFIC se zaměřuje na válku vedenou na druhém konci světa, v Tichém oceánu a na jeho ostrovech, včetně Filipín, Nizozemské Východní Indie, Nové Guinei a Scaron;alamounových ostrovů. Miniseriál sleduje propletený příběhy tří mužů z 1. námořní divize: pěchotní divize, přezdívaná The Old Breed (Stará garda), protože byla nejstarší a největší divizí, která se aktivně podílela na službě námořnictvu USA. 1. námořní divize byla za podpory svých kamarádů z námořnictva, vzdušné obrany a armády, v první linii spusty nejtěžších tažení války v Pacifiku.
Vojín 1. třídy (PFC) Robert Leckie, jehož ztvárnil James Badge Dale, vyrostl ve městě Rutherford, státě New Jersey, alias jeden z osmi dětí. Ve věku 16 roků se započal darovat profesionální kariéře sportovního zápasníka za deník Bergen Evening Record. Leckie, jemuž kamarádi v armádě přisoudili přezdívku Luckie (Scaron;tístko) byl jedním z těch, kteří se k námořnictvu dali úzce po útoku na Pearl Harbor. Sloužil alias kulometčík u posáThe Pacific (TV seriál) online cz, The Pacific (TV seriál) online, The Pacific (TV seriál) celý film, The Pacific (TV seriál) film cz, The Pacific (TV seriál) download, The Pacific (TV seriál) český dabing, The Pacific (TV seriál) titulky, The Pacific (TV seriál) ke shlédnutí, The Pacific (TV seriál) trailer, The Pacific (TV seriál) kino, The Pacific (TV seriál) recenze, The Pacific (TV seriál) ke stažení