Tony Arzenta

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviTony Arzenta

Rozhodnutí mafiánského nájemného vraha Tonyho Arzenty (Alain Delon) oběsit vzhledem rodině svou práci na hřebík má za následek krvavou tragédii. Scaron;éfové se totiž pokusí přivést zabijáka k rozumu tím, že brutálně zavraždí jeho manželku a dítě.
brTony Arzenta (Alain Delon) je víc než pouze obyčejný nájemný zabiják. Je to jeden z nejlepších profesionálních zabijáků, jaké má mafie ve svých řadách. Ta si cení v první řadě jeho výjimečných schopností, odvahy i neochvějné loajality. Tony se však jednoho dne rozhodne se svou prací seknout. Chce začít nový existence, trávit víc datu s milovanou ženou a synem, kterého zbožňuje nade vše. Mafie si ale nechce nechat opustit Tonyho odejít. Ví toho příliš většina. A nyní ohrožuje její jistota. Jediný typ, jak by se mohl z osidel mafie nabýt, je nohama předem…(Cinemax)
Snímek Tony Arzenta je volně ke stažení zdarmaTony Arzenta online cz, Tony Arzenta online, Tony Arzenta celý film, Tony Arzenta film cz, Tony Arzenta download, Tony Arzenta český dabing, Tony Arzenta titulky, Tony Arzenta ke shlédnutí, Tony Arzenta trailer, Tony Arzenta kino, Tony Arzenta recenze, Tony Arzenta ke stažení