Tři slova

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviTři slova

V domově důchodců Lily pečuje o svého Maxe, který se po několika mrtvicích nechce hýbat ani hovořit. Po boku manžela se ale cítí v pasti, tedy přestože se sem nastěhuje temperamentní džentlmen, je Lily jím i jeho vášní k životu naprosto okouzlena.
brManželé Lily a Max jsou svoji už skrze padesát roků. Nyní dohromady žijí v pečovatelském domě, na jehož profesionální péči je Max po prodělání infarkt naprosto závislý. Lily, která tak musela odročit vlastní existence opodál, zoufale touží po vzrušení a intimitě. Přestože se potom nedaleko nich nastěhuje chlap, který si říká pilot, je Lily jím i jeho vášní k životu zcela okouzlena. Lilyini příbuzní ani ostatní obyvatelé domova ale nejsou z její nové známosti příliš nadšení. Lily, která u vlastní rodiny naráží na nepochopení a po boku Maxe se cítí alias v pasti, se rozhodne prorazit mříže svého neviditelného vězení a získat zpět kýženou svobodu.(Cinemax)
Snímek Tři slova je volně ke stažení zdarmaTři slova online cz, Tři slova online, Tři slova celý film, Tři slova film cz, Tři slova download, Tři slova český dabing, Tři slova titulky, Tři slova ke shlédnutí, Tři slova trailer, Tři slova kino, Tři slova recenze, Tři slova ke stažení