Van Helsing

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviVan Helsing

Hluboko v karpatských horách se nachází mýtická a záhadná Transylvánie. Země, kde zlo je všudypřítomné, kde nebezpečí vychází se západem slunce a příšery nabývají podoby nejhrůznějších nočních můr. Režisér Sommers, který oživil klasické monstrum ve filmech Mumie a Mumie se vrací, přivedl do nového projektu celou plejádu tradičních přízraků – Frankensteinovo monstrum, Draculu, Vlkodlaka – a staví anti ní osamělého bojovníka na straně dobra – Van Helsinga. Onen legendární myslivec přízraků (Hugh Jackman) přijíždí na návod tajného spolku do Transylvánie, aby přemohl krvežíznivého svůdníka. V boji anti hraběti Draculovi (Richard Roxburgh) se staví po bok nehrožené Anně Valerious (Kate Beckinsale) a zbavuje její rodinu po generace trvající kletby.
br
brPlátno přízraků dále zalidňují Shuler Hensley alias Frankensteinova nestvůra, přední tanečník Will Kempink, který představuje Annina mužného bratra Velkana, který se za úplňku převtěluje ve Vlkodlaka, a Kevin J. O Connor alias Igor, proradný pomocník dr. Frankensteina. Elena Anayaová, Silvia Collocaová a Josie Maranová hrají tři krvelačné Draculovy nevěsty, které se nezastaví před ničím, pouze aby pomohly svému pánu v plánu podmanit si lidskou civilizaci a zavést hrůzovládu.
br
brPo divácky úspěšných filmech Mumie a Mumie se vrací přichází režisér a scénárista Stephen Sommers s dalším velkofilmem. Van Helsing je nejdražším americkým filmem, který byl doposud realizován v České státu. Snímek je nabitý ohňostrojem nápadů a neuvěřitelných vizuálních efektů, které diváka zavedou do naprosto nového, doposud nevídaného světa. O vizuální efekty se postarala veřejnost Industrial Light and Magic, která má na svém kontě téměř 200 filmů, obklopen který mnou nechybí například Jurský sad, Master Commander, Terminátor 3, Harry Potter, Minority Report, ILM obdrželi Oscara za efekty ve filmu Piráti z Karibiku.Van Helsing online cz, Van Helsing online, Van Helsing celý film, Van Helsing film cz, Van Helsing download, Van Helsing český dabing, Van Helsing titulky, Van Helsing ke shlédnutí, Van Helsing trailer, Van Helsing kino, Van Helsing recenze, Van Helsing ke stažení