Voici le temps des assassins ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviVoici le temps des assassins

André Bazin je významný šéfkuchař, který pracuje pro slavnou restauraci v luxusní pařížské čtvrti. Jednoho dne jej navštíví Catherine, která tvrdí, že je dcerou Andrého bývalé manželky a po smrti matky zůstala naprosto bez prostředků. André se dívky ujímá a přijme ji do svého domu. Do Catherine se zamiluje Andrého adoptivní chlapec Gérard. Catherine má však jediný cíl získat Andrého bohatství a hodlá k tomu použít všech prostředků. Snaží se působit láskou zaslepeného Gérarda, aby svého otce zabil.
Snímek VOICI LE TEMPS DES ASSASSINS (Čas vrahů) je jedním z nejvýznamnějších snímků režiséra Juliena Duviviera, který upoutal již svý mnou pracemi ve třicátých rokách. Na tomto filmu vykonával i na scénáři a navázal na své jiné poválečné tituly, v nichž se soustředil na temné stránky lidské povahy. Použil k tomu hodně lépe zvolené pařížské exteriéry s brilantní prací kamery (Armand Thirard), která pracovala výhradně s umělým a hodně sporým osvětlením. To dodávalo již tak hororovému příběhu všeobecně pesimistické vyznění. Ke kladům filmu patřily i herecké výkony hlavních představitelů ( mimo Jeana Gabina a Gérarda Blaina stojí za zmínku mladá herečka Daniele Delorme). Snímek se natáčel od listopadu 1955 do února 1956 a francouzská premiéra proběhla 13. dubna 1956.(argenson)
Snímek Voici le temps des assassins je volně ke stažení zdarmaVoici le temps des assassins online cz, Voici le temps des assassins online, Voici le temps des assassins celý film, Voici le temps des assassins film cz, Voici le temps des assassins download, Voici le temps des assassins český dabing, Voici le temps des assassins titulky, Voici le temps des assassins ke shlédnutí, Voici le temps des assassins trailer, Voici le temps des assassins kino, Voici le temps des assassins recenze, Voici le temps des assassins ke stažení