Vraždy podle Agathy (TV seriál)

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviVraždy podle Agathy (TV seriál)

Upřímná a tvrdohlavá šéfka PR kampaní Agatha Raisinová opouští rušný Londýn a hledá duševní rovnováha na idylickém venkově. V komediálním detektivním mysterioacute;zním seriálu se mí 100 toho zaplétá do vyšetřování jedné vraždy za druhou.
br
brAgatha (Ashley Jensenová) strá vilka pár roků alias manažerka v přední PR kanceláři. Ale náročný existence v rušném Londýně plný stresu a krvežíznivé soutěžení už ji unavuje. Pročež se rozhodne odejít do předčasného důchodu na vesnice, kde hledá klidnější a přátelštější podmínky k životu. Přestěhuje se do půvabné, idylické ospalé venkov Carsely uprostřed nádherné přírody …a zaplétá se do jedné vraždy za druhou.
br
brHned napoprvé se navíc Agatha stává podezřelou. A tak musí zahájit amatérské vyšetřování a využít všechny své zkušenosti a důmysl z hektičtějšího světa, aby dopadla skutečného vraha. Schopnosti a ostré lokty, které dříve využívala v nemilosrdných PR kampaních, jí tentokrát dokáží demaskovat pravdu. Ať to stojí, co to stojí!
br
brUpřímná a tvrdohlavá Agatha, která vždycky má co na srdci, to na jazyku, pořádně otřese ospalým světem Carsely. Se spřátelenou paní na uklízení Gemmou (Katy Wixová), místním policistou se zlomeným srdcem Billy Wongem (Matt McCooey) a věrným bývalým asistentem Royem (Mathew Horne) v zádech se Agatha snaží přijít případům na kloub a zachrá příze vlastní touha o poklidném mírumilovném životě na venkově.(TV Fajn)
brSeriál Vraždy dle Agathy je volně ke stažení zdarmaVraždy podle Agathy (TV seriál) online cz, Vraždy podle Agathy (TV seriál) online, Vraždy podle Agathy (TV seriál) celý film, Vraždy podle Agathy (TV seriál) film cz, Vraždy podle Agathy (TV seriál) download, Vraždy podle Agathy (TV seriál) český dabing, Vraždy podle Agathy (TV seriál) titulky, Vraždy podle Agathy (TV seriál) ke shlédnutí, Vraždy podle Agathy (TV seriál) trailer, Vraždy podle Agathy (TV seriál) kino, Vraždy podle Agathy (TV seriál) recenze, Vraždy podle Agathy (TV seriál) ke stažení