Výdejna zavazadel

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviVýdejna zavazadel

Montana je nejstarší a jedinou ženou v rodině Moorových, která to nikdy nedotáhla až k oltáři. Aby našla toho pravého, rozhodne se pro třicetidenní expedici, v průběhu které uletí více než třicet tisíc mil.
brMontana Moorová je terno. Uacute;spěšná letuška, oddaná dcera a zdravotní, skvělá kamarádka… přesto je však svobodná. Její nejmladší zdravotní právě ohlásila zásnuby a hrozí, že Montana zůstane alias poslední z rodiny samo. S pomocí nejlepších kamarádek Gail a Sam, se Montana vydává na třicetidenní cestu, v průběhu které musí najít toho pravého. Díky své práci zvládne v průběhu tak krátké doby oblétat více než třicet tisíc mil a setkat se s několika rádoby vhodný mnou adepty. Na cestě za tím pravým a jediným ji čeká nespočet vtipných situací.(HBO Europe)
Snímek Výdejna zavazadel je volně ke stažení zdarmaVýdejna zavazadel online cz, Výdejna zavazadel online, Výdejna zavazadel celý film, Výdejna zavazadel film cz, Výdejna zavazadel download, Výdejna zavazadel český dabing, Výdejna zavazadel titulky, Výdejna zavazadel ke shlédnutí, Výdejna zavazadel trailer, Výdejna zavazadel kino, Výdejna zavazadel recenze, Výdejna zavazadel ke stažení