Vzpomínáš si?

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviVzpomínáš si?

Beatrice je narkoleptička, Roberto kleptoman. Náhoda tomu chtěla, aby se potkali v čekárně u společného terapeuta. Obklopen nečekaným usínáním pokaždé a drobný mnou krádežemi kamkoli Roberto zjistí, že Beatrice je láskou jeho života.
brBylo nebylo. V jedné čekárně u terapeuta se potkali stydlivý podivín Roberto a okouzlující Bea. On je kleptoman, co píše ultra strašidelné pohádky, které děsí všechny dětské čtenáře k smrti. Ona učí na základce, má narkolepsii a trpí náhlý mnou útoky své nemoci, po nichž si nula nepamatuje. Pročež si každý den zapisuje vše, co se jí stalo, do velké červené knížky. Někam obklopen náhlým upadáním do spánku a příležitostný mnou zlodějinami se obklopen těmi dvěma zrodí láska. Jednoho dne však Bea zase díky své diagnoacute;ze všechno zapomene. Dokonce i na vlastní dosavadní existence s Robertem…(Cinemax)
Snímek Vzpomínáš si? je volně ke stažení zdarmaVzpomínáš si? online cz, Vzpomínáš si? online, Vzpomínáš si? celý film, Vzpomínáš si? film cz, Vzpomínáš si? download, Vzpomínáš si? český dabing, Vzpomínáš si? titulky, Vzpomínáš si? ke shlédnutí, Vzpomínáš si? trailer, Vzpomínáš si? kino, Vzpomínáš si? recenze, Vzpomínáš si? ke stažení