Xiao tai ji

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviXiao tai ji

Nerozvážný mladík Chin Dao (Donnie Yen) žije se svým bratrem a otcem, který je majitelem obchodu se solí. Chin je otcem hýčkán a předcházen, což ú dostatečně nesvědčí jeho povaze. V čem však vyniká mimo machrování, je kung fu. Jednoho krásného dne Chin zostudí syna místního vlivného občana a tento zosnová pomstu. Přestože se mu nepodaří vyřídit ho vlastní silou, najme za vypomoci svého bohatého otce nájemného vraha. Zabiják (Sunny Yuen Shun Yee) v Chinově nepřítomnosti zabije jeho rodinu a vypálí stavení. Mladík nachází útočiště u pouličního loutkáře (Yuen Cheung-yan) a jeho ženy. Zoufalý Chin Dao se chce pomstít a tak mu pomocnou ruku nabízí jeho nový táta a začíná ho trénovat v nové technice Tai chi. Přestože se Chin setká na vlastní kůži s ponížením, mění se jeho lehkovážný přístup a on se pouští do tvrdého tréninku, na jehož konci stojí střet s vrahem své rodiny.
Donnie Yen fyzicky exceluje ve své první roli a pod taktovkou celého klanu Yenů v čele s nejslavnějším Yuenem Woo-pingem ( kromě jiné se na filmu podílel i jeho táta Simon Yuen Siu Tien) předvádí nevídanou choreografii.(Zrzunda)
Snímek Xiao tai ji je volně ke stažení zdarmaXiao tai ji online cz, Xiao tai ji online, Xiao tai ji celý film, Xiao tai ji film cz, Xiao tai ji download, Xiao tai ji český dabing, Xiao tai ji titulky, Xiao tai ji ke shlédnutí, Xiao tai ji trailer, Xiao tai ji kino, Xiao tai ji recenze, Xiao tai ji ke stažení