Za láskou do Paříže ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviZa láskou do Paříže

Poté, co během žá docela o ruku kolosálně pohoří, se obtížně neurotický Quinn Berman (Simon Helberg), který právě prožívá krizi středního věku, vydává do města zamilovaných, aby získal zpět jedinou lásku svého života – Devon.
brPří chod inspirovaný skutečný mnou událostmi pojednává o Quinnovi (Simon Helberg), který už pár roků žije v oddaném vztahu s Devon (Melanie Lynskeyová), již se chystá požádat o ruku. Avšak pouze do té doby, než mu jeho okouzlující blonďatá kolegyně vyzná lásku. Quinn začne o manželství ihned mít pochybnosti a nazávěr dlouholetý spojitost se svou lepší polovičkou ukončí. Po krátké aférce s blondýnou si však Quinn pohotově uvědomí, že udělal největší chybu svého života, a vyrazí do Paříže, kam se jeho jediná skutečná láska mezitím odstěhovala, aby ji získal zpět.(HBO Europe)
Snímek Za láskou do Paříže je volně ke stažení zdarmaZa láskou do Paříže online cz, Za láskou do Paříže online, Za láskou do Paříže celý film, Za láskou do Paříže film cz, Za láskou do Paříže download, Za láskou do Paříže český dabing, Za láskou do Paříže titulky, Za láskou do Paříže ke shlédnutí, Za láskou do Paříže trailer, Za láskou do Paříže kino, Za láskou do Paříže recenze, Za láskou do Paříže ke stažení