Ztracen na Sibiři ONLINE

Velikost souboru: 1431 MB Délka: 1:38 Typ: aviZtracen na Sibiři

Matthias Bleuel je logistický znalec z Německa. Od chvíle, kdy se rozvedl, není v jeho životě žádná požitek. Vše se změní, přestože ho jeho šéf vyšle na Sibiř, kde Matthias zjistí, že existuje i jiný typ života, než tento, který dodnes žil.
brMatthias Bleuel, stydlivý znalec na logistiku německé zásilkové korporaci, byl vyslán do Kemerova na Sibiři. Zaslal ho tam jeho šéf, jež sympatizuje s Rusy a Matthias má za úkol seřídit dceřinou ruskou veřejnost do příznivého toku hotovosti, který panuje v mateřské pobočce v Německu. Matthias souhlasí pouze pročež, že je příliš zbabělý odmítnout. Ze všech míst na světě akorát Sibiř! Vybavený dlouhým kabátem a pepřovým sprejem Bleuel očekává, že bude muset čelit nebezpečí, sněhu a mrazu. Ale v téměř mystické letní krajině se Matthias záhy zamiluje do zpěvačky Sajany a přestává sám sebe poznávat. Z intelektuálního logistika se stal zbrklík, který věří na duchy! Zpočátku nesmělý, ale pomalu čím dál sebevědomější se přestěhuje do nového světa a riskuje vše, aby vyhrál lásku Sajany – a rozloučil se s Matthiasem Bleuelem, kterým bý hradba.(HBO Europe)
Snímek Ztracen na Sibiři je volně ke stažení zdarmaZtracen na Sibiři online cz, Ztracen na Sibiři online, Ztracen na Sibiři celý film, Ztracen na Sibiři film cz, Ztracen na Sibiři download, Ztracen na Sibiři český dabing, Ztracen na Sibiři titulky, Ztracen na Sibiři ke shlédnutí, Ztracen na Sibiři trailer, Ztracen na Sibiři kino, Ztracen na Sibiři recenze, Ztracen na Sibiři ke stažení